خاطرات یک خون آشام ۱ (جلد اول بیداری)| ال.جی.اسمیت

نام_رمان#خاطرات_یک_خون_آشام_۱

نویسنده:#ال.جی.اسمیت

ژانر:#فانتزی #ترسناک

خلاصه رمان خاطرات یک خون آشام ۱ :

دانلود رمان خاطرات یک خون آشام ۱ :داستان دختری به نام النا گیلبرت که عاشق پسری به نام استفان شده است . این پسر که در گذشته های خیلی دور عاشق دختری به نام کاترین بوده که هنوز هم خاطره ی این دختر در ذهنش هست . این دختر به خاطر مریضی اش مجبور شده خون آشام بشه تا نمیره و استفان هم به خاطر کاترین خون آشام میشه .استفان یک برادر به اسم دیمن داره و …

الناکه با جاذبه ی بسیاری به سمت استفن کشیده می شود به مرور پی به راز هولناک او می برد که نه تنها زندگی خودش بلکه زندگی اطرافیانش را نیز به شدت تحت شعاع قرار می دهد.داستان پیرامون مشکلاتی است که در اثر نزدیک شدن النا و استفن بهم بوجود می آید و به مرور کلا از کنترل آن ها خارج شده و نیروهای پلید بسیاری را به زندگیشان می کشاند.

 

قسمتی از متن رمان خاطرات یک خون آشام ۱ :

  بانی وسط سالن بود. چشمانش را بسته بود و داشت از موسیقی و رقص لذت می برد. وقتی چشمانش را باز کرد، گوشه ی سالن مردیت را دید که به او اشاره می کند. بانی با سر نشان داد که نمی آید ولی وقتی اصرار مردیت را دید نگاهی به ریموند کرد و با هم به گوشه سالن رفتند.مت و اِد پشت سر مردیت بودند.

مت اخم کرده بود و اِد عصبانی به نظر می رسید. مردیت به بانی گفت:- النا الان رفت.- خب اینجا یه کشور آزاده.- با تایلر اسمال وود رفت. مت مطمئنی که نشنیدی کجا می خواستن برن؟

مت سرش را تکان داد و گفت:- به نظرم هر چی سرش بیاد حقشه اما تقصیر من هم هست. فکر می کنم بایدبرم دنبالشون.

بانی گفت:- یعنی جشن رو ول کنیم؟مردیت توی گوش بانی گفت:- تو قول ندادی؟بانی غرولند کنان گفت…دانلودستان