مومیایی|پگـاه

نام_رمان: #مومیایی

نویسنده:پگـاه
ژانر: #عاشقانه  #اجتماعی #غمگین

خلاصه رمان مومیایی :                                                                              دانلود رمان مومیایی

 داستان رمان مومیایی زندگی دختری به نام تارا را روایت می‌کند.
دختری با گذشته ای پیچیده…
زندگی ای پر از فراز و نشیب که اثراتش تا الان هم گریبان گیرش است…
تارا به همراه نامزدش اشکان، در پی آماده‌ سازی مراسم عروسی‌ شان هستند اما…

قسمتی از رمان مومیایی :

بعد از گذشت هفت ماه، آزادی هایم بیشتر شدند. حالا می توانستم برای خریدهایم از خانه بیرون بروم. اجازه داشتم گاهی روی نیمکت های پارک بنشینم و خارج از فضای قفس طلایی ام نفس بکشم. می توانستم باشگاه بروم و با ورزش های سنگینی که آب و عرقم را یکی می کردند ذهن آشفته ام را از آن چه که هست خالی تر و پوچ تر کنم.

حالا من تارایی بودم که پالتوهای پوستش، چشم زنان کوچه و بازار را از حسرت و حسد انباشته می کرد. قیمت کفش هایش برابر با حقوق چند ماه یک کارگر بود. مارک کیف هایش از شنل پایین تر نمی آمد. تارایی که بی ام دبلیو سوار می شد. تارایی که اروپا رفته بود. تارایی که در مجلل ترین هتل های دبی خانومی کرده بود. تارایی که هزینه های سفرش سر به فلک می کشید و هیچ دغدغه ای نداشت. تارایی که هر ماه در قصرش مجالس آن چنانی برپا می کرد و هر هفته به مجالس آن چنانی تر می رفت. تارایی که میان بهت و تعجب همه هنوز هم سوگلی مانی بزرگمهر بود و همچنان نازش خریدار داشت، آن هم به قیمت گزاف!

هفته های اول، ساعت شش صبح با استرس از خواب می پریدم. بعد یادم می افتاد که دیگر کارمند کسی نیستم. دیگر نیازمند حقوق پانصد تومنی نیستم که پانصد تومان حتی کفاف یک قلم کرم دور چشمم را هم نمی داد. آن وقت دست و پایم را با لذت می کشیدم و به مانی که کنارم خوابیده بود نگاه می کردم و از خودم می پرسیدم چرا دوستش ندارم؟ و آن موقع باز هم بغض بود و اشک و درد!….دانلودستان