دانلود فریدا | ز . فرزین

فریدا| ز . فرزین

نام رمان:#فریدا

نویسنده: #ز_فرزین
ژانر:#عاشقانه #تاریخی

خلاصه رمان فریدا:

 

فریدا، مثل هر دختر دیگری، یک دختر  لطیف است. او گذشته‌ای دردناک دارد و آینده‌ای وحشتناک‌تر از گذشته. تقدیر برای او چه رقم زده؟ «براساس واقعیت»

بخشی از رمان فریدا:

هجده‌سالش بود؛ تازه پا به سن جوانی گذاشته و دانشجوی پزشکی بود. لجباز، ولی سخت‌کوش بود.

در کلاس پشت میزی فرسوده نشسته بود؛ کلاسی که هرطرفش بوی غلیظ نم می‌داد. دختران و پسران بازیگوشی که هرکدام در طرفی با گروهی در حال گفت‌و‌گو بودند و صدای خنده‌های بلندشان گوش فلک را کر می‌کرد.

 و فقط فریدا بود که بدون هیچ گروهی در حال بازی‌کردن با قلمش بود و هرازگاهی با خطوطی مختلف،میز چوبی را بی‌هدف و از سر بی‌حوصلگی سیاه می‌کرد. در دل خواستار داشتن یک دوست شد.

دوستی که بتواند در هرلحظه از زندگی‌اش مانند همدمی پابه‌پایش بیاید یا حتی نه، دوستی را کهبتواند چندلحظه با او خوش باشد و بخندد هم کافی می‌دانست.
به دختری که در کنارش نشسته بود چشم دوخت؛ اما دخترک حواسش پی پای نهان‌شده‌ی زیردامنش بود. با دیدن لبخند تمسخرآمیز دخترک، آه از نهادش برخاست. در کودکی دچار فلج اطفال شده بود؛ به همین دلیل پای راستش لاغرتر از پای چپش بود و مجبورش می‌کرد دامنی بلند، ولی زیبا به تن کند. با اخم به دختر نگاه کرد تا شاید از رو برد؛ ولی زهی خیال باطل!
با آمدن مردی بلندقد ولی جذاب، همه از جا به‌علاوه‌ی او برخاستند.

استاد بود. مرد استادشده در جایش -که یک صندلی چوبی بود- نشست و برگه زردرنگی را از کیفش بیرون آورد و روی پایش نهاد. شروع به خواندن اسم‌ها کرد.

– فریدا کالو؟
از جا برخاست، سرش را زیر آن‌همه نگاه خیره پایین انداخت؛ ولی با اعتمادبه‌نفس گفت:
– بله؟
استاد با دستش به پایین اشاره کرد؛ یعنی بنشین. استاد به خواندن ادامه لیست پرداخت.
فریدا خسته از نگاه دخترک کناری‌اش که گویا کاتیا نام داشت، نفسی کشید و خطاب به دختر گفت:
– چیز خاصی روی صورت من هست؟


در سوپر گروه تلگرمی رمان دانلود عضو بشید
برای عضویت کلیک کنید

چنانچه نویسنده ای راضی به انتشار رمان خود در سایت رمان دانلود نیستند از طریق تماس با ما اطلاع دهند تا رمان مورد نظر برداشته شود

نرم افزار های مورد نیاز

– فایل jar برای موبایل هایی با سیستم عامل جاوا , فایل apk برای موبایل و تبلت هایی با سیستم عامل اندروید , فایل epub برای موبایل و ایپد با سیستم عامل آیفون ios و موبایل و تبلت با سیستم عامل اندروید – باز شدن epub در اندروید در صورتی که برنامه ی moon reader یا jbook در گوشی و تبلت خود نصب کرده باشید – فایل pdf برای کامپیوتر و گوشی و تبلتهایی که برنامه ی adobe reader در آن نصب شده باشد – فایل با پسوند زیپ zip باید استخراج شود تا رمان مورد نظر بدست اید با برنامه winrara در اندروید و کامپیوتر استخراج صورت میگیرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *