کافه راندوو | ریحانه رسولی

نام رمان:#کافه_راندوو

نویسنده: #ریحانه رسولی
ژانر:#عاشقانه#اجتماعی

خلاصه رمان کافه راندوو:                                                                                                  دانلود رمان کافه راندوو

 سه زوج و شش شخصیت اصلی که هر کدوم زندگی متفاوت خودشون رو دارن ولی یک هدف مشترک دارن و اونم به دست آوردن شریک زندگی ای که همراه و هم دلشون باشه اما در این بین اتفاق هایی میوفته که اونها از یه پسر شر و شیطون تبدیل میشن به یه مرد عاقل که شده تکیه گاه یه دختر بی پناه و این دختر بی پناه کسی نیست جز ….

قسمتی از رمان کافه راندوو:

سانس اول: نیاز، کیان، ترانه: کیان که قبلا زندگی خیلی ساده ای داشته همیشه رویای موفقیت و پولدار شدن داره و وقتی به این رویا می رسه مدتی بعد از عرش به فرش میخوره و تمام تلاش های هشت سالش به باد میره.

برای نجات پیدا کردن و ازبین نرفتن تلاش هاش به یه پروژه ی کاری نیاز داره و این پروژه یه شریک به همراه میاره به اسم ترانه و ورود ترانه میشه بزرگ ترین حماقت کیان که زندگی مشترک و عاشقانه اش با نیاز رو متزلزل میکنه و نیازی که باقلبی شکسته در پی کارهای طلاقشه اما توی این حین اتفاق هایی براش رقم میخوره.

عشقی که همراه میشه باحرص و طمع و پیامدهای خیلی بدی رو باخودش برای زندگی این زوج میاره. 

سانس دوم: امیرمحمد، سیمین، گلنار، امیرحسین: امیرمحمد برادر دوقلوی نیازه که شش سال قبل به دلایلی مجبور شده از عشقش جدا بشه و باکسی ازدواج کنه که هیچ حس خاصی بینشون نیست و حالا یه بچه ی پنج ساله داره.

زندگی سرد و بی روحی داره و به شدت هوای دلش بارونیه. بعد از شش سال سیمین رو که دوست صمیمی نیازه می بینه و به طور خیلی اتفاقی این دوتا باز سر راه هم قرار می گیرن و عشق شون به چالش کشیده میشه…دانلودستان